FUN

Modelja 28-vjeçare u gjet me kokë të prerë, mister shkaqet e vdekjes

Written by Admin S

Një modele 28-vjeçare u gjend e masakruar në Oregon të SHBA-ve.

Trupi i pa jetë I Sara Zghoul u gjet të enjten në mbrëmje i ndarë nga koka dhe i futur në dy valixhe në brendësi të bagazhit të një makine tip BMW të zezë, e parkuar në një rrugë rezidenciale në Aloha, në Oregon të SHBA-ve.

Vrasësi është arrestuar, por arsyet e krimit mbeten akoma mister.Sipas mediave amerikane, i dyshuari është përpjekur ta vrasë, duke i prerë fytin dhe duart, para se të arrestohej nga policia mbrëmjen e së enjtes.


Gjatë hetimeve, agjentët kanë identifikuar autorin e dyshuar: pak pas orës 23:00, policia e Beavertonit e ka lokalizuar pranë Southwest Murray Boulevard dhe Southwest Teal Boulevard, duke e ndaluar.

Identiteti i tij lexohet në një komunikatë, do të bëhet i ditur në një moment të dytë. Por mbetet për t’u kuptuar çfarë e ka shtyrë autorin të kryejë një vrasje kaq makabre. Sara, lë pas një djalë të vogël.

ight

About the author

Admin S