Fashion Femra Foto

Lori Hoxha ju tregon fiksimin e saj më të fundit, do ta adhuroni

Written by admin

Lori Hoxha është një nga femrat e njohura shqiptare që kurohet deri në detajin më të fundit.

Veshjet e saj të zgjedhura me shumë shijë dhe prë më tepër kanë çmime të kripura, me përjashtim të ndonjë rasti të rrallë.

Lori na ka treguar fiksimin e fundit dhe ka të bëjë me thonjtë. Nëse do të jesh ‘IN’ përdor këtë nuancë në bezhë në ngjyrë pjepri, si Lori.

Teksa ka ndarë në Snap Chat duart e saj të rregulluara, Lori ka theksuar se kjo ngjyrë kaq klas është fiksimi saj. /Gazeta Express/ 

 

About the author

admin