Lajme Magazina Muzika

Ledri Vula duket kaq romantik! (Foto)

Written by admin

Artisti i repit, di të befasojë gjithmonë për të mirë!

Ledri Vula i veshur me shumë stil, duket më romantik se kurrë më parë derisa mban një lule në duar, shkruan Indeksonline.

Vula edhe më tej vazhdon të jetë njëri ndër reperët më të kërkuar, dhe jo rastësisht mashkulli ideal për shumë vajza.

Se a mos po paralajmëron Vula ndonjë projekt të ri, apo është veçse pjesë e ndonjë fotosesioni do ta kuptoni së shpejti!

 

About the author

admin