Fashion Femra Foto Magazina Stili

Ja çfarë Befasie ju ndodhi Motrave Mustafa (Pamje)

Written by admin

Motrat Mustafa, janë disa prej këngëtareve më të pëlqyera nga adhuruesit e muzikës popullore dhe asaj zbavitëse.
Jo vetëm Safetja dhe Sahide Mustafa, edhe Lulja është njëra prej motrave që këndon bukur, shkruan rtv21.
Lulja kësaj radhe po vjen me një projekt të ri, ajo ka ndarë një fotografi në Instastory e cila është shkëputur nga videoklipi i ri.Videoklipi po xhirohet nga XL films, dhe pritet që të publikohet shumë shpejtë.Kliko reklamën më poshtë për shikuar befasinë:

About the author

admin