Femra

Gruaja ia bën 8 me 2? Sinani: Të gjitha kursimet e karrierës sime, i hodha për…

Written by Admin S

Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij, Andrra Destani ishin të ftuar dje në emisionin e Rudina Magjistarit.

Teksa kanë folur për historinë e dashurisë, martesën, familjen por edhe për biznesin më të ri të tyre, një dyqan me fustane nusërie, që do të mbaj emrin “Andrra Couture”.

Gjatë intervistës, Sinani u shpreh: Të gjitha fitimet e mia që kam arritur të mbledh në këto vite karrierë, i kam hedhur në këtë biznes. Doja që të kishim diçka tonën, pasi nuk i dihet jetës, dhe ndoshta do të vijë një ditë që nuk do të punoj më si këngëtar.

About the author

Admin S