Femra Foto Lajme

Ditëlindje vipash, jo vetëm Çiljeta feston sot!

Ditëlindje vipash, jo vetëm Çiljeta feston sot!

 

 

 

Dita e sotme shënon lindjen e këngëtares Çiljeta Xhilaga dhe djalit të saj Fernando për të cilët e ëma e këngëtares ka publikuar një urim të veçantë.

Mirëpo në datën e sotme (5 shkurt) edhe një personazhe tjetër i njohur i showbizit feston ditën e lindjes.

Bëhet fjalë për këngëtaren dhe moderatoren Orinda Huta, e cila duket se këtë vit ka dashur t’a mbajë larg vëmendjes mediatike këtë ditë të veçantë për të.

Mirëpo mikja e saj, e cila është edhe make-up artistja që merret me pamjen e këngëtares, e ka uruar përmes disa fjalëve mjaft të ndjera në rrjete sociale.

“Te uroj qe sytë e tu te bukur, të jenë po kaq te shendritshëm nga lumtura e dashuria ne çdo dite te viteve ne vazhdim … te dua shumë mikja ime e shtrenjt edhe 100 vjeç,”-përfundon Eva./Gazeta Express/

 

About the author

admin